Finał Wojewódzki Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 02.06.22r. braliśmy udział w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców w Bełchatowie. W ogólnej rywalizacji dziewczęta w składzie: Adrian Kaja , Danielewska Hanna, Gabrysiak Julia, Karczmarek Natalia, Kołodziejczyk Aleksandra, Łakoma Marta, Mirowska Paulina, Mrowicka Oliwia, Niewiadomska Zofia, Piątkowska Hanna, Ryl Magdalena, Sikorska Gabriela, Similak Aleksandra zajęły V miejsce, a chłopcy w składzie: Banasiak Jakub, Buriak Krystian, Dudczak Michal, Grzesiak Szymon, Młynarczyk Jakub, Nikodem Fabian, Stasiński Dawid, Stępiński Maksymilian, Szczepaniak Wiktor, Wodzyński Oliwier, Zarębski Tymon IX miejsce. Na wyróżnienie zasługują bardzo wysokie lokaty w województwie naszych biegaczek. Hanna Piątkowska zdobyła II miejsce w biegu na 100 metrów z wynikiem 0:13,17. Kaja Adrian również zdobyła II miejsce ale w biegu na 600 metrów z wynikiem 1:57,29. Gratulujemy tak pięknych wyników.
Drużyny przygotowywali nauczyciele Izabela i Bartosz Wesołowscy, wspierani przez klub LKS MOSiR Sieradz, gdzie niektórzy uczniowie naszej szkoły trenują pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego Marcina Gabrysiaka.

Tekst i zdjęcia: I.W., B.W.