Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia nie mogło zabraknąć odwiedzin Świętego Mikołaja. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń a żywe choinki, które zostały ubrane w obu budynkach, dodatkowo wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Tekst: I.K.-P., zdjęcia:D.K., I.L., J.T., A.L., I.K.-P.