Kolejne sukcesy muzyczne

W dniu 20 listopada w Sieradzkim Centrum Kultury odbył się festiwal piosenki ŚPIEWASIE 2022. Jest to konkurs wokalny dla dzieci i młodzieży reprezentujących szkoły/domy kultury z terenu powiatu sieradzkiego. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Hanna Dąbek z klasy VIIIe zajęła II miejsce (kategoria I uczniów nieuczęszczających na dodatkowe zajęcia wokalne, grupa II – dzieci z klas V-VIII) w piosence “Miasto”. W kategorii III czyli zespołów wokalnych z grupy I (szkoły podstawowe) Hania razem z Bartoszem Włochaczem z klasy VIIIc zajęli II miejsce z piosenką “Wszystkiego najlepszego”. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wokalnych sukcesów.

9 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej. W konkursie uczestniczyło 22 wokalistów z szkół sieradzkich i okolic Sieradza. Nasza uczennica Hanna Dąbek zajęła III miejsce w kategorii klas VII-VIII. Również serdecznie gratulujemy.

Hanię i Bartka do konkursów przygotowywał pan Jarosław Miłek. Gratulujemy podopiecznych i trzymamy kciuki za kolejne nagrody i wyróżnienia.

Tekst: I. K.-P.
Zdjęcia: SCK, Szkoła Podstawowa nr 9 w Sieradzu