Konkurs “Krzyżówka dobrej energii”

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów do  udziału w konkursie „Krzyżówka dobrej energii”.

Jest to okazja do świetnej zabawy edukacyjnej polegającej na stworzeniu krzyżówki, w której hasła oraz rozwiązanie będą dotyczyć odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i konieczności ochrony czystości powietrza przed zanieczyszczeniami.
Celem konkursu jest promowanie sposobów, które pomagają zmniejszyć szkodliwą,  niską emisję oraz dążą do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

Na zgłoszenia czekamy do 30.09.2021r.

Na autorów najciekawszych krzyżówek czekają nagrody!

Regulamin  i formularz zgłoszeniowy znajduje się w załączniku.

Powodzenia! J

Konkurs „Krzyżówka dobrej energii” realizowany jest w ramach projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE” finansowanego z poddziałania 1.3.3
Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-20

Opracowanie: P.P.