Konkurs plastyczny

Zachęcamy do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM w ramach Edukacji ekologicznej Sieradzan pod HASŁEM „GWARANTUJĘ- SEGREGUJĘ!”. Konkurs ma na celu promowanie wartości ekologicznych, zwiększenie ekologicznej świadomości mieszkańców, w tym dzieci i młodzieży, na temat segregacji odpadów, poprzez zaangażowanie mieszkańców do działań proekologicznych oraz zachęcanie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Konkurs kierowany jest do zespołów rodzinnych, w skład których musi wchodzić rodzic/opiekun prawny oraz dziecko/dzieci w wieku do 18 lat.  Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas pikniku rodzinnego „Sieradz bierze oddech”, który odbędzie się w dniu 09.10.2021r.

Szczegółowe informacje-regulamin oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku