Lekkoatletyczne Grand Prix Sieradza

W dniu 18 września uczniowie klas IIIC i IVC wzięli udział w Lekkoatletycznym Grand Prix Sieradza zorganizowanym przez ULKS MOSiR Sieradz. Dzieci zmierzyły się w następujących konkurencjach: bieg 60m, bieg 60m przez płotki, bieg na 400m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale . Pomimo, że pogoda była kapryśna dzieci były zadowolone z uczestnictwa. Gratulujemy wygranym ,życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Tekst i zdjęcia: A.N.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST