Miejskie obchody Święta Niepodległości

11 listopada obchodziliśmy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Do obchodów tego dnia w naszym mieście włączyła się również nasza szkoła, którą reprezentowała delegacja uczniów z klasy 5a oraz poczet sztandarowy. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Bazylice Mniejszej w Sieradzu. Następnie wszyscy uczestnicy udali się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie Starosta sieradzki wygłosił okolicznościowe przemówienie. Była także salwa honorowa kompanii reprezentacyjnej 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. Poszczególne delegacje, również uczniowie naszej szkoły złożyli wiązanki kwiatów. Podczas uroczystości panowała patriotyczna atmosfera, a nasi uczniowie godnie reprezentowali swoją szkołę.

Tekst i zdjęcia: A.W.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST