Narodowy Dzień Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”

1 marca 2024 r. uczniowie z klasy 7d wraz z pocztem sztandarowym i opiekunami wzięli udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”. Po mszy świętej odprawionej w kościele garnizonowym uczestnicy uroczystości przeszli pod pomnik Żołnierzy Wyklętych, aby złożyć wiązanki kwiatów. Do zgromadzonych przed pomnikiem delegacji, o żołnierzach wyklętych mówił Paweł Osiewała, prezydent miasta Sieradza. Wartę i kompanię honorową oddała 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia. Poprzedził ją Apel Pamięci. Cześć i Chwała Bohaterom!

Tekst i zdjęcia: I.K.-P.
(jedno zdjęcie ze sztandarem pod pomnikiem ze strony Sieradz lubię)

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST