Nasza absolwentka WICEMISTRZYNIĄ POLSKI

Brawo! Hanna Piątkowska z LKS MOSiR Sieradz została wicemistrzynią Polski do lat 16 w biegu na dystansie 100 metrów. Stanęła na podium podczas zawodów, które są także Małym Memoriałem im. Janusza Kusocińskiego, rozgrywanych w Słubicach. Podopieczna trenerów Aleksandry Kociołek-Kaczmarek (w przeszłości znakomita lekkoatletka sieradzkiego klubu MULKS MOSiR) i Marcina Gabrysiaka pokonała dystans w czasie 12,32, dając się wyprzedzić nieznacznie na mecie Wiktorii Biskup ze Sprintu Bielsko-Biała (12,31). Wicemistrzyni Polski jest absolwentką naszej szkoły.

W niedzielę (24.09.23r.)sieradzanka zdobyła również brązowy medal w biegu na 300 metrów pokonując ten dystans w czasie rekordu życiowego (40,89).

Źródło: sieradz.naszemiasto.pl, LKS MOSiR Sieradz lekkoatletyka