Nasza Hania w Plebiscycie 7 Wspaniałych

Uczennica naszej szkoły Hanna Piątkowska z klasy 8a została nominowana na SPORTOWCA ROKU 2021 w Plebiscycie 7 Wspaniałych. Głosowanie odbywa się poprzez wysłanie smsa na numer: 71601 o treści: NASZE.SPORTOWIEC 15
Dziękujemy za każdy oddany głos. Głosowanie trwa do 16.02.22r.

Przypominamy, że Hania zdobyła I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lekkoatletyki dla Każdego na 100m w kategorii U14 oraz III miejsce na 60m w Ogólnopolskich Zawodach LDK również w kategorii U14. Nasza biegaczka jest także MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA w finale sztafetowych biegów przełajowych.

Tekst: I. K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST