Obóz sportowy – dzień drugi

Drugi dzień na obozie sportowym upłynął intensywnie i ciekawie. Jak prawdziwi sportowcy rozpoczęliśmy od porannej rozgrzewki. Po śniadaniu drugoklasiści i trzecioklasiści pokonywali wojskowy tor przeszkód, a najstarsi uczestnicy obozu odbyli rozgrywki paitballowe. Pod czujnym okiem trenerów zorganizowane zostały również zajęcia sportowe. Tego dnia znaleźliśmy także czas na naukę – była lekcja matematyki oraz zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej. Pewnie jesteście ciekawi, co będzie się działo jutro? Kolejna relacja w środę. Pozdrawiamy

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST