Ogólnopolska kampania PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA

Uczniowie klasy 2a włączyli się do Ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA.
Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Drugoklasiści chcą zaakcentować, że kochają nasze polskie lasy. Dzięki temu drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów! Ponadto, drzewa nie będą wobec nas obojętne. Faktem jest, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Dzięki akcji PRZYTULENIU SIĘ DO DRZEWA nie tylko pokażemy mądrą postawę leśną, ale i zyskamy coś dla siebie.

Tekst: I.L.-F. , zdjęcia: J.Ż.