Ogólnopolskie sukcesy w Taekwon-do

W niedzielę 8 października w Hali Aqua Zdrój Wałbrzych odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Taekwon-do 🥋 z Cyklu Pucharu Polski, gdzie zmierzyli się zawodnicy nie tylko z pobliskich klubów, ale z całej Polski. Podczas zawodów, 30 lecie swojego istnienia obchodził klub organizujący turniej i z tej okazji Władze miasta Wałbrzych wręczyły klubowi „Taipan” skromny upominek i objęły patronatem zawody. Klub Taekwon-do w Sieradzu reprezentowało aż 35 zawodników w tym 2 osoby z Sieradzkiej sekcji w Szkole Podstawowej nr 4.
Wyjazd, choć daleki, nie przeszkodził w realizacji swojej pasji i chęci sprawdzenia się rywalizacji sportowej. W zawodach wzięło udział blisko pół tysiąca zawodników. Nasi reprezentanci to osoby mocno zaangażowane w treningi, posiadające duże umiejętności oraz chęci do działania.
Sukcesy odnieśli:
🔹️Bartosz Zubrzycki: 1 miejsce walki Bong Matsogi oraz 1 miejsce l w Technikach Szybkościowych
🔹️ Antoni Klocek: 1 miejsce walki Bong Matsogi oraz 2 miejsce w Technikach Szybkościowych

Gratulujemy serdecznie.

Więcej informacji o Klubie Taekwon-do w Sieradzu (SP4) można znaleźć na:
Taekwon-do Mateusz Cieślak – Strona główna | Facebook