Podsumowanie kampanii “Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy włączyli się w realizowanie zadań kampanii “Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”, organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski na rzecz integracji osób, u których występują problemy wzrokowe, ze środowiskiem ludzi widzących, a tym samym przyczynili się do uzyskania certyfikatu.
Koordynator kampanii w naszej szkole: Justyna Nawrocka

Przedstawiamy prace, które zostały wysłane na III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli na wykonanie dotykowej strony tytułowej pt. „Znana książka pełna wartości”
w ramach kampanii społecznej:
„JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE!” 2020

Uczestnikom konkursu, rodzicom, nauczycielom i opiekunom składamy wyrazy wdzięczności za tak aktywny udział w dość trudnym dla nas wszystkich czasie. Dziękujemy w imieniu uczniów naszej szkoły za piękne, kreatywne strony tytułowe, które będą dla nas bezcennym wsparciem w poznawaniu świata książki przez dotyk.
Organizatorzy Kampanii ,,Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”

Koordynator kampanii w naszej szkole: Justyna Nawrocka