Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego “Skrzacik 2022”

Już po raz XIX nasza szkoła była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Skrzacik 2022″. W dniu 27 kwietnia uczniowie klas trzecich – mistrzowie ortografii z siedmiu szkół powiatu sieradzkiego rywalizowali ze sobą w kategorii indywidualnej oraz w zespołowej. Zwycięzcami okazali się:
I. miejsce zajęła Kaja Wałęcka z SP 4 w Sieradzu, II. miejsce – Maja Przyciasa z SP 9 w Sieradzu, a III. miejsce Lena Zielińska z SP w Gruszczycach. W kategorii zespołowej najlepsza okazała się reprezentacja SP4 w Sieradz, II. miejsce zajęli uczniowie z SP 9 w Sieradzu, a III. miejsce uczniowie z SP w Słomkowie Mokrym. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a obecnych uczniów klas drugich w przyszłym roku zapraszamy na XX edycję naszego konkursu. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują za pomoc i wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Sieradza oraz Radzie Rodziców przy SP 4 Sieradz.

Tekst i zdjęcia: J.T.