PODSUMOWANIE UDZIAŁU W ZBIÓRCE CHARYTATYWNEJ NA RZECZ ODDZIAŁU PSYCHIATRYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W SZPITALU W WARCIE

Ogrom rzeczy, które udało się zebrać w naszej szkole totalnie nas zaskoczył! Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w tę akcję i obdarowali szpital pięknymi rzeczami. W kilkunastu dużych workach (!!!!) znalazły się miłe koce, którymi przyjemnie będzie się otulić, miękkie poduszki do odpoczynku, albo bitwy na poduszki oraz całe zastępy pluszowych małych i dużych przyjaciół, które czekają na przytulenia. W darach znalazły się także ubrania, które zostały przekazane do szpitala w Sieradzu na zbiórkę ubrań dla pacjentów. W Czwórce jest dużo dobrych serc.

Tekst i zdjęcia: J.D.