Podsumowanie zajęć z przedsiębiorczości – wycieczka do Zakopanego

W dniach 13-15 września odbyła się wycieczka do Zakopanego, w ramach projektu unijnego “Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu”. Uczniowie klas ósmych, którzy brali udział w zajęciach z przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce, zaplanowali program wycieczki. Podczas pobytu uczestnicy zwiedzali ruiny zamku w Ogrodzieńcu, Jaskinię Łokietka i podziwiali Maczugę Herkulesa. Uczniowie mieli także okazję wędrować szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz relaksować się w termach. Jednym z punktów programu były zajęcia z przedsiębiorczości. Założone cele zostały zrealizowane, a wycieczkę uczniowie będą miło wspominać.

Tekst i zdjęcia: M.M., J.B.-K., I.G.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST