Projekt “Szkoły Pełne Talentów 2”

Nasza szkoła przystąpiła do drugiej edycji projektu “Szkoły Pełne Talentów” organizowanego przez sieć sklepów Lidl. Ta akcja ma na celu zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań naszej szkoły. Polega ona na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły, które będziemy mogli wymienić na zestawy edukacyjne, sprzęt elektroniczny i sportowy oraz doposażenie pracowni lekcyjnych. Talenciaki mogą odbierać klienci sieci Lidl już od 1 września 2023r. w zamian za dokonywane zakupy (1 talenciak za min.50zł w tym jedno warzywo lub owoc). Po otrzymaniu kuponów można je wrzucać do specjalnie oznaczonych skrzynek przy wejściu do szkoły w budynku A i B lub samodzielnie skanować kod kreskowy.

Więcej informacji na:

https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469?v=1cx%2Chead1cx

Dziękujemy za włączenie się kolejny raz do akcji !!! Razem możemy więcej dla naszej szkoły !!!

#lidl #szkołypełnetalentów2 #talenciaki

Tekst: I. K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST