Puchar Wielkopolski w Karate Kyokushin

W dniu 13 maja 2023 roku, w Malanowie, odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Kyokushin. W turnieju wzięli udział zawodnicy SKKK, m.in.uczniowie naszej szkoły Michał Jankowski i Piotr Erdman. Sędzią zawodów był sensei Tomasz Sowiak a opiekunami byli sensei: Marcin Sieczka i Michał Martynów. Organizatorom turnieju był Wielkopolski Klub Kyokushin Karate. Wspaniała atmosfera i dobre przygotowanie zawodników, zaowocowały medalami. W poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych zawodnicy SKKK zdobyli medale. Złoty medal wywalczył Michał Jankowski, a brązowy Piotr Erdman. Drużynowo SKKK zdobył 3 miejsce.
– Był to bardzo udany występ naszych młodych zawodników, którzy zaczynają swoją karierę sportową. Gratuluję wszystkim zawodnikom oraz organizatorom – powiedział shihan Robert Wajgelt.