Relacja z X Biegu Tropem Wilczym

1 marca został ustanowiony Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Z tej też okazji, promując jednocześnie aktywność sportową i zdrowy styl życia, uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych uczestnicząc w X Biegu Tropem Wilczym, który odbył się w Parku Broniewskiego.
W biegu uczestniczyły dzieci według trzech kategorii wiekowych i został on przeprowadzony zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz z zachowaniem wszelkich wytycznych dotyczących pandemii Sars-Cov-2.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe naklejki a najmłodsi uczestnicy medale ufundowane przez UKS „4″. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1963 m.

🔹️ I miejsce w biegu w kategorii klas I-II zdobył Jakub Bąk z klasy 1d
🔹️ I miejsce w biegu w kategorii klas III-V zdobył Mieszko Marian z klasy 3c
🔸️ I miejsce w biegu w kategorii klas VI-VIII zdobyła Hanna Piątkowska z klasy 8a

Gratulacje dla WSZYSTKICH uczestników biegu.

Tekst i zdjęcia: A.N. i P.D.