Rowerowa Stolica Polski

Rowerowa Stolica Polski 🚴‍♀️🚴‍♂️

Lubicie jeździć na rowerach? Jeżeli tak, to czekają na Was nagrody. Pobierz aplikację na telefon, przyłącz się do zabawy i zawalcz o tytuł dla Sieradza – „Rowerowa Stolica Polski”.
Sieradz przyłączył się po raz drugi do akcji „Rowerowa Stolica Polski” i ma szansę stać się właśnie rowerowym centrum Polski. Wystarczy jeździć na rowerze i rejestrować przejechane kilometry poprzez bezpłatną aplikację na telefon „AKTYWNE MIASTA”. Po zainstalowaniu aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store wybieramy nasze miasto i szkołę, dla których będziemy kręcić kilometry.
Startujemy 1 czerwca 2021 r. Ale już 21 marca 2021 r. rozpoczęliśmy oficjalny trening, czyli rozgrzewkę przed czerwcowymi zmaganiami.Finał 30 czerwca 2021 roku.
Jest to świetna propozycja dla każdego, bez względu na wiek i możliwości. Liczy się każdy kilometr, nawet ten przejechany rowerem do pracy, po zakupy do sklepu czy z rodziną na drugi koniec Polski.
Zachęcamy do wspólnej zabawy i rozpropagowania akcji w swoim środowisku, bowiem RAZEM MOŻEMY WIECEJ !💪