Rywalizacja ruszyła !!!🚴‍♀️🚴‍♂️

W dniu 01.06.21r. rozpoczęła się oficjalna rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021. W treningu, który trwał od 21 marca do 21 maja br., nasza szkoła zajęła II miejsce spośród sieradzkich placówek oświatowych. Najlepszą zawodniczką wśród uczniów okazała się Wiktoria Bober z klasy 7d, która przejechała 360 kilometrów. Gratulujemy.

Aby dołączyć do zabawy wystarczy zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację AKTYWNE MIASTA. Kolejnym krokiem jest wybranie miasta Sieradza, dla którego chcemy kręcić kilometry oraz grupy czyli Szkoły Podstawowej nr 4. Zaproście rodziny, znajomych, sąsiadów do aktywnego udziału w zabawie i wspólnie wyruszcie na rowerowe szlaki. Przez najbliższe 30 dni każdy przejechany kilometr z włączoną aplikacją będzie się liczył w rywalizacji miast. Tak więc wskakujemy na rowery, uruchamiamy aplikację i zbieramy kilometry dla Sieradza i naszej szkoły. Nie zapominajmy przy tym o zasadach bezpieczeństwa i zdrowej rywalizacji. Bawcie się dobrze. Do zobaczenia na rowerowych szlakach!

#aktywnemiasta
#rowerowastolicapolski