Serdeczne podziękowania

„Jedynie prawdziwy człowiek

zauważy potrzeby innego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca

wyciągnie dłoń, pomocną dłoń”

Jan Paweł II

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Anecie i Karolowi Szymonikom, właścicielom firmy MSCLOUD Sp. z o.o., za wsparcie szkoły w postaci zakupu projektora komputerowego wysokiej klasy do pracowni informatycznej w budynku B.

Zdobywanie kompetencji cyfrowych przez uczniów jest niezbędne w życiu codziennym i późniejszej karierze zawodowej. Szkoły muszą cały czas nadążać za zmianami, by uczniowie mieli możliwość korzystania z najnowszych narzędzi i oprogramowania. Wychodząc tym wyzwaniom naprzeciw, jesteśmy wdzięczni, że są ludzie dobrej woli, którzy wspierają nas w tych dążeniach.

Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie. Czasami wdzięczność   trudno jest ubrać w słowa, wtedy proste – DZIĘKUJEMY – zawiera wszystko, co chcemy sercem wyrazić.

Dyrekcja, Uczniowie i Nauczyciele