Spotkanie członków samorządu z panią dyrektor

W dniu 15.10.20r. odbyło się spotkanie nowego Samorządu Uczniowskiego z panią dyrektor Renatą Pawlikowską. Na wstępie pani dyrektor serdecznie pogratulowała zarządowi SU. Członkowie przedstawili plan pracy na bieżący rok szkolny oraz przekazali swoje propozycje i prośby. Było ich tyle, że już planowane jest kolejne zebranie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. W imieniu pani dyrektor i opiekunów życzymy szkolnym samorządowcom ciekawych pomysłów i owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Tekst i zdjęcia: I. K-P

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST