Stoisko mikołajkowe samorządu i zdrowa żywność

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole.
5 grudnia panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą stoiska mikołajkowego, które przygotował dla nas samorząd szkolny. Własnoręcznie upieczone słodkości, piękny wystrój stoiska i świąteczna muzyka na przerwach wprowadziły wszystkich w cudowny nastrój. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego.
Pani Ula Rozmarynowska, pani Irenka Pierzakowska, pani Basia Tomczyk, pani Maja Kulesza, pani Justyna Domańska, pani Iza Matławska wraz z dziećmi przygotowały dla każdej klasy pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki oraz koktajle truskawkowe. To wszystko w ramach projektu profilaktycznego “NIE dla uzależnień”, który jest realizowany w naszej szkole.

Tekst i zdjęcia: I.K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST