Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym sportowym sukcesie naszego ucznia. Aleksander Tobiasz z klasy sportowej 2d w ubiegłą niedzielę zdobył 1wsze miejsce w Lekkoatletycznym Grand Prix Sieradza w swojej kategorii wiekowej. Jesteśmy bardzo dumni z Olka i trzymamy kciuki za kolejne udane starty w zawodach! Brawo!
Zdjęcia i tekst: K.P.
Więcej o naszej szkole.




