Świąteczne pomaganie i akcja MEiN “Razem na Święta”

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez co, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

W dniach 7-17 grudnia 2021r. Samorząd Uczniowski z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta zorganizował w naszej szkole świąteczną zbiórkę dla podopiecznych z Domu Dziecka w Wojsławicach. Chcielibyśmy serdecznie podziękować uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za wielki dar serca, hojność i zaangażowanie. Dzięki Państwa wsparciu udało się przygotować dużą ilość paczek ze słodyczami, artykułami szkolnymi i biurowymi oraz innymi prezentami. Będzie to na pewno wspaniały prezent gwiazdkowy dla podopiecznych z Domu Dziecka w Wojsławicach. Tym samym włączyliśmy się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki “Razem na Święta”, w której niesiemy pomoc innym oraz kształtujemy poczucie odpowiedzialności za drugą osobę. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

Tekst i zdjęcia: I. K.-P.