Tak śpiewają uczniowie “czwórki”

Od początku trwania pandemii, w Szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu, odbywają się zajęcia zdalne. Oprócz lekcji online z przedmiotów obowiązkowych, uczniowie biorą udział w zajęciach dodatkowych (oczywiście również zdalnie), ale z wielkim zaangażowaniem i ciekawością. Uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach szkolnego zespołu muzycznego,  ucieszyli się z pomysłu nauczyciela muzyki, który zaproponował nagranie  piosenki pasującej do obecnej sytuacji. Wraz z Panem Jarosławem Miłkiem wykonali „kawał” dobrej „roboty”. Efektem wielu spotkań online zespołu wokalnego, który nosi nazwę Brillante, jest cover „Obiecuję”. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia.

Brillante "Obiecuję"

Od początku trwania pandemii, w Szkole Podstawowej nr4 🏫w Sieradzu, odbywają się zajęcia zdalne. Oprócz lekcji online z przedmiotów obowiązkowych, uczniowie biorą udział w zajęciach dodatkowych (oczywiście również zdalnie), ale z wielkim zaangażowaniem i ciekawością. Uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach szkolnego zespołu muzycznego🎼🎶, ucieszyli się z pomysłu nauczyciela muzyki, który zaproponował nagranie piosenki pasującej do obecnej sytuacji. Wraz z nauczycielem muzyki wykonali „kawał” dobrej „roboty”. Efektem wielu spotkań online zespołu wokalnego🎧🎤 , który nosi nazwę Brillante, jest cover „Obiecuję”. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia🙂.

Publiée par Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu sur Mardi 26 mai 2020