Teleturniej “Jeden z dziesięciu”

Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie,
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie.

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła uczciła pamięć swojej patronki, organizując konkurs związany z życiem i twórczością poetki. Miał on formułę teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VII – po jednym przedstawicielu z każdej klasy. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury, a zgromadzona w sali gimnastycznej publiczność kibicowała uczestnikom.
Zawodnicy musieli wykazać się znajomością faktów z bogatego życia pisarki oraz wiedzą dotyczącą twórczości Marii Konopnickiej. Spośród kilkunastu uczestników teleturnieju wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – Krzysztof Romek kl.VII d
II miejsce – Helena Rogalska kl. VII a
III miejsce – Alicja Jakubek kl. VII b
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie pozytywnych emocji! Dzięki uczestnikom konkursu wzbogaciliśmy swoją wiedzę o naszej patronce! Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie nagród.Klasy młodsze uczciły swoją patronkę poprzez „Wielkie malowanie” portretu Marii Konopnickiej. Powstały piękne prace, które można podziwiać na wystawie w holu budynku A.

Więcej zdjęć na fb:
https://www.facebook.com/share/p/Xbt8AREATnm1JRvU/

Tekst: U.B., zdjęcia: I.K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST