Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Po raz pierwszy nasza szkoła przystępuje do udziału  w  ramach X edycji projektu Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w tym wydarzeniu. Bieg odbędzie się 1 marca 2022 roku.

Długość trasy: 1963 m (na pamiątkę śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego sierż. Józefa Franczaka ps. Lalek).

Bieg odbędzie się w Parku Broniewskiego w godzinach 9.00-12.00 według podanego harmonogramu w dniu biegu.

Aby móc wziąć udział w wydarzeniu konieczne jest wyrażenie zgody przez rodzica/opiekuna poprzez dziennik elektroniczny do wychowawców.

Bieg będzie przeprowadzony w sposób zgodny z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i z zachowaniem wszelkich wytycznych dotyczących pandemii.

Link do wydarzenia  https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych–tropem-wilczym–zachecamy-do-udzialu?fbclid=IwAR1AjyVnyoR_uUJ9ylTdgIYNZlyOLBaq0HPOIJyXid8ShssEAZAixO3-cj

Dla trzech najlepszych Uczestników biegu w każdej Szkole przewidziana jest nagroda w postaci „pakietu biegacza”. Jednak tak naprawdę bieg jest biegiem symbolicznym.

Dystans można przebiec lub przespacerować. Zachęcamy do udział.