Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Wszystko co dobre niestety musi mieć swój koniec. Tegoroczne wakacje jak zwykle minęły zbyt szybko i 4 września powitaliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2023/2024. Uczniowie klas V-VIII spotkali się w sali gimnastycznej budynku B, a klasy II, III i IV powitały nowy rok w budynku A na szkolnym boisku. Krótką uroczystość poprowadzili Gabrysia Cyll i Erwin Kałuziak. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu dyrektor szkoły, pani Renata Pawlikowska, przywitała wszystkich zebranych. Nie zabrakło życzeń i ciepłych słów skierowanych do uczniów, nauczycieli i rodziców. Życzenia na nadchodzący rok złożył również przewodniczący Rady Rodziców, pan Przemysław Wieczorek. Wysłuchaliśmy też wesołej piosenki w wykonaniu szkolnego chóru. Ten dzień na pewno szczególnie zapamiętają dzieci z klas pierwszych, które złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Uroczystość poprowadziła pani Magdalena Jerzmanowska, a do pierwszaków
ze specjalnymi życzeniami zwróciła się pani dyrektor oraz obecny na uroczystości prezydent Sieradza, Paweł Osiewała. Pasowanie było wzruszającym momentem również dla rodziców pierwszoklasistów oraz zaproszonych gości. Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy ciekawych przeżyć, dużo radości i optymizmu. Następne wakacje już za rok!

Piosenka “Zaczynamy”:
https://fb.watch/mUkxgDyLDL/

Tekst: B.W., zdjęcia: I.K.-P., P.D.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST