W parku dinozaurów w Krasiejowie

W dniu 11 października klasa Vb wybrała się na wycieczkę do Krasiejowa, by zwiedzić park dinozaurów. Pogoda i humory dopisywały od rana. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od podróży pociągiem do pradziejów, gdzie oko w oko stanęliśmy z dinozaurami. Podczas spaceru podziwialiśmy różne gatunki tych wielkich stworzeń. Zwiedziliśmy też oceanarium, gdzie dzięki specjalnym okularom mieliśmy możliwość podziwiać prehistoryczne stworzenia morskie w 3D. Wielu niezapomnianych emocji dostarczył nam również seans w kinie 5D. Nie zapomnieliśmy również odwiedzić placu zabaw, gdzie bez ograniczeń korzystaliśmy z dostępnych atrakcji. Na koniec kupiliśmy pamiątki. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Sieradza. Tę wycieczkę zaliczamy do udanych!

Tekst i zdjęcia: A.B.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST