Wiosenko, wiosenko…witaj!

Chociaż pierwszy dzień wiosny był pochmurny to w budynku A naszej szkoły panował radosny nastrój. Na powitanie wiosny uczniowie przyszli ubrani w kolorowe stroje, a ich głowy dekorowały barwne kapelusze. Na tych oryginalnych nakryciach głowy można było zobaczyć to, co czeka nas już niedługo w przyrodzie. Były żaby, bociany, jaskółki i kolorowe kwiaty. Wszystkie kapelusze nasi uczniowie wykonali własnoręcznie i znakomicie się w nich prezentowali w szkolnych ławach. Dla Rodziców i Gości została przygotowana w holu szkoły prezentacja tych niepowtarzalnych i wiosennych nakryć głowy. Zapraszamy do budynku A w celu obejrzenia prac naszych zdolnych uczniów.
Klasa IIId wybrała się w plener szukać wiosny, ale jak to oddział sportowy nie mogło zabraknąć aktywności ruchowej. I tak to właśnie na świeżym powietrzu powitali wiosnę.

W budynku B starsi uczniowie naszej szkoły spędzili dzień w niecodziennej i miłej atmosferze. Powód tej radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy to zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Piżamy. Tego dnia większość uczniów pojawiła się w szkole w piżamach i dresach. Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych. Były tygrysy, lamparty, zebry
i jednorożce. Inni wskoczyli w swoje mięciutkie kapcie, ulubione dresy i cieplutkie szlafroczki. Niektórzy zabrali również milutkie podusie i przytulanki.
Społeczność szkolna obudziła się ze snu zimowego :), powitała wiosnę, a za kilka dni przestawi zegarki na czas letni.

Tekst (bud.A): J.T., M.J., zdjęcia: wychowawcy klas
Tekst i zdjęcia (bud.B): I.K.-P.