Wkrótce wakacje – zadbajmy, by były bezpieczne

Od dnia 20 czerwca do 31 sierpnia br. nasi uczniowie, a Państwa dzieci, mają cudowny czas wakacji. Będą  spędzać czas na słońcu, w pobliżu akwenów wodnych, uczestniczyć w wyjazdach na obozy czy kolonie, organizować sobie przejażdżki rowerowe i odpoczywać na wiele innych sposobów. Wakacyjne zabawy oprócz przyjemności niosą zagrożenia, których – my dorośli – jesteśmy świadomi. Dostrzegając wagę problemu zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie dzieciom opieki. Zachęcam do zapoznania się z materiałami znajdującymi się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej (www.men.gov.pl w zakładce wypoczynek).
Informuję, że na stronie www.zyjbezpiecznie.policja.pl/zb/dzieci-i-mlodziez dostępne są materiały dla rodziców opisujące trudne sytuacje i sposoby radzenia sobie z nimi.
Ponadto rozpoczęła się  kolejna edycja akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”, kierowana  przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, ale także do  nauczycieli, wychowawców, opiekunów i rodziców. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku. W ramach realizowanego projektu przygotowano broszurę Bezpieczna woda, którą bezpłatnie można pobrać ze strony: www.msit.gov.pl – broszura
Zachęcam Państwa do zapoznania się z materiałami.
Życzę udanego, bezpiecznego i spokojnego wypoczynku.

Dyrektor Szkoły
Renata Pawlikowska

Załączniki, linki
wypoczynek.men.gov.pl
bezpiecznyautobus.gov.pl
https://men.gov.pl/wp-content/uploads/2016/05/poradnik_bezpiecznego_wypoczynku_men.pdf
https://www.ore.edu.pl/files/cieszsielatem-1.pdf
https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/aktualnosci/7759,Akcja-informacyjno-edukacyjna-Bezpieczna-Woda.html

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST