Wycieczka 5b do Załęcza Wielkiego

We wtorek, 4 czerwca klasa 5B wyjechała na wycieczkę do Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego ZHP “Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim. Zajęcia rozpoczęli od ścieżki dydaktycznej “Źródełko” gdzie poznawali piękno przyrody Załęczańskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Wartą.Po obiedzie z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w warsztatach z robienia świeczek z wosku pszczelego. Po twórczej pracy rozpoczęły się warsztaty z topografii i nawigacji w terenie oraz wiązania węzłów i budowania szałasów. Wycieczkę zakończyli kolacją i warsztatami z pierwszej pomocy.

Więcej zdjęć na fb:
https://www.facebook.com/share/p/zL7Utc39fAHqkrdt/

Tekst i zdjęcia: J.B.-K.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST