Wycieczka klas 7 do Krakowa i Wieliczki

W dniach 23 – 24 września 2021 r. uczniowie klas 7d i 7f naszej szkoły brały udział w wycieczce do Krakowa i Wieliczki. Trasa turystyczna po podziemiach solnej kopalni bardzo się nam podobała, a dzieła sztuki wykonane z soli zrobiły na nas olbrzymie wrażenie. Spacer z przewodnikiem po dawnej stolicy naszego kraju i zwiedzanie jego zabytków to nie tylko przyjemność oglądania pięknych budowli, ale dodatkowo żywa lekcja historii. Smok wawelski ziejący ogniem nikogo nie przestraszył, lecz każdy mógł choć przez chwilę poczuć się jak dziecko. Z niecierpliwością czekamy na możliwość kolejnego wyjazdu klasowego.

Tekst i zdjęcia: M.S., M.S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST