Wycieczka klas sportowych do Krakowa

Uczniowie klas sportowych: 2d i 3c odbyli w tym roku szkolnym swoją pierwszą wycieczkę. W dniu 29 września odwiedzili Kraków, gdzie zwiedzili najważniejsze miejsca: Wawel, Stare Miasto, Sukiennice oraz Kościół Mariacki. Poznali krakowskie legendy i zobaczyli jamę smoka wawelskiego. W kolejnym dniu /30 września/ pojechali do Kopalni Soli w Wieliczce, skąd pełni wrażeń wyruszyli w drogę do Sieradza. To były dwa dni spędzone na poznawaniu historii i piękna naszej ojczyzny.

Tekst i zdjęcia: M.J., J.T.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST