Wyróżnienie naszego ucznia w XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr 2019”

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Adam Navickas z kl. VI d otrzymał wyróżnienie w XIV Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr 2019”.
Była to już XIV edycja tej imprezy, która w tym roku odbyła się pod honorowym patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej,  Ministra Cyfryzacji oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty.
Formuła konkursu polega na rozwiązaniu on-line jak największej liczby zadań o charakterze algorytmicznym. Na zrobienie 24 zadań uczniowie mieli 60 minut.
Celem głównym konkursu jest rozwój i kształcenie myślenia algorytmicznego i  komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Wyniki z górnej półki uzyskali również: Natalia Erdman, kl. VIIIa, Mikołaj Danielewski kl. VIIIa,  Marta Łakoma z kl. VId, Wojciech Sośnicki  kl. IIId, Mikołaj Wawrzyniak kl. III a, którym do międzynarodowego wyróżnienia zabrakło zaledwie kilku punktów.
Uroczyste zakończenie XIV Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr 2019” odbędzie się 6 marca 2020r. w auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Koordynatorem konkursu oraz opiekunem uczniów jest nauczyciel informatyki p. Jowita Mańczyk.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST