Z wizytą w Fabryce bombek

Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc to już 15 listopada uczniowie z klas 1d i 2b postanowili odwiedzić Fabrykę Bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Zdobyli tam wiedzę na temat tego, z czego robi się bombki oraz poznali etapy ich powstawania. Na koniec podczas warsztatów samodzielnie dekorowali ozdoby bożonarodzeniowe. Wszyscy wrócił do szkoły pełni wrażeń, w świątecznym nastroju i stwierdzili, że już od dzisiaj czekają na św. Mikołaja i nadejście Bożego Narodzenia.
Wychowawcy serdecznie dziękują Rodzicom za pomoc w organizacji wycieczki.

Tekst i zdjęcia: E.Ś. i J.T.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST