Z wizytą w Toruniu

W dniu 29 maja uczniowie z klas 1d i 2c wyruszyli na wycieczkę do Torunia. Pobyt w tym uroczym mieście nasi uczniowie rozpoczęli od spaceru z przewodnikiem szlakiem toruńskich legend. Kolejną atrakcją wyjazdu był pobyt w Muzeum Piernika i warsztaty wypiekania aromatycznych pierniczków. Potem smaczny obiad w restauracji ,,Gęsia szyja”, a koniec interesujący film w Planetarium im. Mikołaja Kopernika. Było ciekawie i smacznie. Z wycieczki wróciliśmy z niezapomnianymi pamiątkami wspomnieniami.

Tekst: J.T., zdjęcia: J.T., E.W.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST