Zajęcia ekologiczne: „Mniej śmieci – więcej życia”

14 i 15 listopada odbyły się dla uczniów naszej szkoły warsztaty kreatywno-edukacyjne w celu propagowania zachowań proekologicznych.

Firma „ModraSova” wyszła naprzeciw potrzebom dzieci w zakresie bycia  świadomym konsumentem oraz wiedzy na temat gospodarowania odpadami. Ten dość trudny temat opracowała w ten sposób, aby zaangażować dzieci
w wiele form nietypowej interakcji. Wplecione zostały elementy zdrowej rywalizacji, rozwoju kreatywniści, a także stymulacji wszystkich zmysłów. Oglądając wystawę dzieci miały możliwość poznać cykl życia produktu np. puszki aluminiowej, ułożyć puzzle, zagrać w wielkie eko-memory, zabawić się
w projektantów pracowni Eko-Mody. Swoją kreatywność rozwijały także przy skrzyniach Eko-zmysów, wspólnym tworzeniu sztuki recyklingowej czyli Trash Art oraz innych eksponatach i urządzeniach interaktywnych.

Dzieci wyszły z wystawy bardzo zadowolone, wzbogacone o nową wiedzę, z poczuciem mądrze spędzonego czasu.

https://radiolodz.pl/mniej-smieci-wiecej-zycia-w-sieradzu-w-akcji-bierze-udzial-blisko-25-tys-uczniow-zdjecia-wideo,314336/

Więcej zdjęć na fb:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02BW6uipvADdrFzhoPQ3uvzqiW7N4UQZY4zhZCt8P8NvwJeAa2bjVWCDwJLiD76SwNl&id=100063546280038

Tekst: I.K., zdjęcia: J.Ż., I.K., A.N., P.D.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST