Zapraszamy serdecznie 😍 już w najbliższą sobotę 27 maja o godz.1️⃣0️⃣ na PIKNIK RODZINNY do “Czwórki”.

Czeka na Was moc atrakcji 🤩. Będzie można obejrzeć występy muzyczne 🎤🎶 i taneczne 💃 z grupą czirliderek 🤸‍♀️. Dla fanów sportu 💪 przygotowaliśmy rozgrywki w piłkę nożną ⚽️, piłkę koszykową 🏀 i rowerowy 🚴‍♀️ tor przeszkód. Straż pożarna i policja zaprezentuje swoje sprzęty 🚔🏍🚒. Miłośnicy fotografii będą mogli zrobić sobie oryginalne zdjęcia 📸 w fotobudce. Wirtualne wycieczki zabiorą Was w podróż dookoła świata ✈️🌏. Będziecie mogli przejechać się na kucykach 🎠 i poskakać na dmuchanym zamku 🏰. Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki 🤔 to koniecznie musicie odwiedzić nasz escape room💣. Dla małych kobietek 👧 przygotowaliśmy zaplatanie warkoczyków 🪮 i robienie bransoletek 📿. Będzie również można pomalować sobie twarz 😻 i zrobić tatuaż 🖤. Do kogo uśmiechnie się los szczęścia 🔖 ten otrzyma upominek 🎁. Nie zabraknie również baniek mydlanych 🫧 i waty cukrowej 😋. Dla naszych rysowników przygotowaliśmy stoisko plastyczne 🖍, a z baloników 🎈 będzie można zrobić ciekawe zwierzątka🦕🐍🐻 . Zapraszamy również na zakupy rzeczy z rękodzieła oraz do licytacji pięknych obrazów 🖼, które już można oglądać na naszym facebooku. Czas też pomyśleć o pięknym ogrodzie 🌿🌾🪻 na wiosnę i u nas będziecie mogli go przyozdobić kupując i wybierając spośród 400 różnych sadzonek roślin🪴. A przy tym będzie można zjeść pyszną grochówkę 🥣, kiełbaskę i kaszankę z grilla 👨‍🍳, spróbować domowych wypieków 🍪🥧🧁 i napić się kawki ☕️ w ogrodzie 🌿🌾🪻🌷 na dachu.
CZEKAMY NA WAS W SOBOTĘ ❗️❗️❗️😍