2d z wizytą w Borysewie

Tuż przed wakacjami uczniowie klasy 2d pojechali w dniu 14 czerwca na wycieczkę do Mini Zoo w Borysewie. Drugoklasiści poznali wiele gatunków egzotycznych zwierząt oraz wysłuchali ciekawostek o ich zwyczajach i warunkach życia. Największą radość naszym uczniom sprawiło jednak to, że niektóre zwierzęta mogli dotknąć, pogłaskać i nakarmić. To był dzień pełen wrażeń, który wszyscy na długo zapamiętają.

Więcej zdjęć na fb:
https://www.facebook.com/share/p/UVv7M91TwtmBgyDA/

Tekst i zdjęcia: J.T.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST