Akcje charytatywne w Czwórce

“Czwórka” doskonale wie, że trzeba i warto pomagać dlatego też od lat jako szkoła bierzemy udział w różnych akcjach i zbiórkach charytatywnych. Przed Świętami Bożego Narodzenia społeczność szkolna zebrała wiele darów do paczek świątecznych dla dzieci niepełnosprawnych z Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu, którymi na co dzień opiekują się siostry Urszulanki z sieradzkiego klasztoru. Kolejna akcja zorganizowana została w związku z obchodzonym 11go lutego Światowym Dniem Chorego, ustanowionym przez papieża Jana Pawła II świętem. W tym dniu szczególnie skupiamy się na osobach chorych i cierpiących. Po raz kolejny udało się zebrać sporą ilość paczek ze słodyczami, zabawkami, artykułami higienicznymi oraz innymi przydatnymi datkami, które dostarczone zostały do sieradzkiego klasztoru. Koordynatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Liczymy na dalsze wsparcie w kolejnych akcjach.

Tekst i zdjęcia: K.R.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST