Bal Ósmoklasistów

W dniu 2 czerwca 2023r. odbył się Bal Ósmoklasisty uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu. Według tradycji bal został rozpoczęty polonezem. Następnie po pierwszym ciepłym posiłku zaczęła się zabawa. Atmosfera była cudowna, bawiliśmy się nieziemsko dzięki wspaniałemu DJ-owi, który zadbał o nasz dobry nastrój. W pięknych, wieczorowych strojach udało nam się zrobić zdjęcia w fotobudce oraz na ściance z nauczycielami. Bal zakończył się o 2 w nocy. W dobrych humorach opuściliśmy lokal. Jako uczniowie możemy stwierdzić, że ta noc na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Cieszymy się, że mieliśmy okazję brać udział w tak ważnym dla nas wydarzeniu.

Polonez:
https://fb.watch/kZBzAkF7KF/

Tekst: Lena Maćczak

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST