Warsztaty ,,Segreguj odpady z RefleXem”

Ważnym krokiem dbania o środowisko jest prawidłowa segregacja odpadów. Uczniowie klas II-III oraz V-VII wzięli udział w warsztatach ,,Segreguj odpady z RefleXem”.
Celem spotkania jest edukacja w zakresie właściwego postępowania z odpadami , ze szczególnym uwzględnieniem zbiórki i recyklingu opakowań elastycznych (np. opakowania po chipsach, batonach, kisielach, cukierkach) oraz poznanie sensu selektywnej zbiórki odpadów. Najbardziej aktywnym uczniom rozdane były gadżety edukacyjne, również gry Memory, dobble, quizy, śniadaniówki. Wierzymy, że jeśli najmłodsi będą mieli wiedzę i wyrobione odruchy ekologiczne naszą planetę czeka lepszy los.

Tekst i zdjęcia: R.C.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST