Debata o odnawialnych źródłach energii

18 czerwca 2021r. uczniowie klasy VIe przygotowali pod opieką p.Agnieszki Najman pojedynek słowny-debatę oxfordzką na temat :Odnawialne źródła energii szansą polskiej energetyki. Młodzi przekonywali publiczność do swoich racji. Debata miała spokojny charakter, jednak obie strony dysponowały wieloma dowodami naukowymi na poparcie swojego punktu widzenia. Była to doskonała okazja do poznania problemu wykorzystania OZE i rozwijania wrażliwości na problemy środowiskowe .

Opracowanie: R.C.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST