Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Dla uczniów naszej szkoły Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto. Trzecioklasiści postanowili je uczcić przygotowując dla swoich Babć i Dziadków wyjątkowe prezenty, na których pojawiły się papierowe serca oraz kartki z hasłem ,,Kochamy Was”. Na zajęciach informatycznych nasi uczniowie wykonali także animacje w programie Scratch o nazwie ,,Dla Babci i Dziadka”. Jesteśmy bardzo dumni, że uczniowie naszej szkoły pamiętają o swoich kochanych Dziadkach.

Tekst i zdjęcia: J. T.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST