Kartki czwartoklasistów dla Kochanych Dziadków

Dziś jedno z najpiękniejszych świąt w roku Dzień Babci. Zaś jutro Dzień Dziadka. Co byśmy bez Nich poczęli. Kochane Babcie i Dziadziusie! Dziękujemy za wszystko!!! Jesteście całym światem naszych dzieci! Nigdy się nie zmieniajcie jak zawsze rozpieszczajcie!
Nasi uczniowie z klas IV pamiętali o swoich ukochanych dziadziusiach i wykonali dziś piękne kartki. Dodać tu musimy, że nareszcie zaczynamy pracować nie tyko w klasie ale w naszej pięknej pracowni plastycznej…zresztą sami zobaczcie!

Tekst i zdjęcia: D. K.-S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST