Nasza uczennica w KADRZE NARODOWEJ

Maja rozpoczęła swoja przygodę z Taekwon-do we wrześniu 2019 r., pod okiem świetnego trenera Mateusza Cieślaka. Już w listopadzie 2019 r. przeskoczyła 3 szczeble – z 15 do 13 CUP. W 2020 r. kolejne 2 CUP, z kolei w 2021 kolejne 3 CUP. W tej chwili ma już 7 CUP. Wzięła udział w dwóch obozach klubowych w 2020 i 2021 roku oraz w krajowych treningach specjalnych Polmasters 2021. W grudniu 2020r. zdobyła pierwszy medal na Mistrzostwach Opolszczyzny w Grodkowie, zajęła wówczas II miejsce w układach formalnych. Kolejny sukces to czerwiec 2021 Puchar Polski w Ostrowie Wielkopolskim – zdobyła wicemistrza Polski w Semi Contact (walki) i brązowy medal w układach formalnych. Kolejne Mistrzostwa Polski w Grodkowie, również w 2021 w październiku i kolejny brąz z układów formalnych.

Wynikiem ogromnego zaangażowania trenera, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń Mai jest powołanie do Kadry Narodowej, które jest ogromnym zaskoczeniem.

Ogromne gratulacje dla Mai i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!!

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST